Savković ugostio Sašu Stojakovića; Dogovoren nastup za Petrovdan

Načelnik opštine Kozarska Dubica Igor Savković ugostio je danas Sašu Stojakovića, koji je osvojio treće mjesto u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“, te mu uputio iskrene čestitke na velikom uspjehu.

Tokom srdačnog prijema, razgovarano je o daljim planovima mladog pjevača, a dogovoren je i njegov nastup na proslavi Petrovdana u Kozarskoj Dubici.

Načelnik Savković istakao je da je uspjeh Saše Stojakovića ponos cijele lokalne zajednice, te da će opština i ubuduće pružati podršku mladim i talentovanim ljudima koji svojim radom predstavljaju Kozarsku Dubicu na najbolji način.

„Veliko zadovoljstvo mi je bilo da ugostim Sašu Stojakovića i uputim mu iskrene čestitke povodom osvojenog trećeg mjesta u takmičenju ‘Zvezde Granda’. Njegov uspjeh rezultat je talenta, truda i predanog rada, a istovremeno predstavlja i ponos za našu opštinu.

U prijatnom i srdačnom razgovoru dogovorili smo njegov nastup za Petrovdan u Kozarskoj Dubici. Pozivam sve građane da nam se pridruže i da zajedno podržimo mlade i uspješne ljude koji nas svojim radom i talentom predstavljaju na najljepši način.

Saši, želim mnogo sreće, uspjeha i novih pobjeda u nastavku karijere. Za nas je on najbolji i uvijek će imati našu podršku“, rekao je Savković.

Tradicionalna proslava Petrovdana biće prilika da Dubičani i gosti opštine uživaju u nastupu svog sugrađanina i još jednom mu čestitaju na zapaženom rezultatu ostvarenim na jednom od najgledanijih regionalnih muzičkih takmičenja.

D.K.