STANISLAV ČAĐO U KOZARSKOJ DUBICI

„U Dubici nemamo nekih velikih bezbjednosnih problema. Mene ohrabruje što se ti problemi rješavaju, jer je to ono što uvijek donosi  jedan pozitivan pomak i rezultat i siguran sam da će tako biti i u budućnosti“,  izjavio je ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Stanislav Čađo.
Saradnja lokalne vlasti, građana i policije je na visokom nivou i uprkos ekonomskoj krizi u Kozarskoj Dubici su vidljivi pozitivni pomaci u privredi, kazao je ministar Čađo i istakao primjer Poslovne zone Lipova Greda u kojoj niče posve novi privredni objekat.
Čađo je najavio da će rukovodstvo opštine Kozarska Dubica i u budućem periodu, kao i ranije, imati podršku Vlade RS.
Iako je bezbjednosna situacija na području Kozarske Dubice veoma dobra, činjenica da smo pogranična opština još i više nas obavezuje da i dalje u kontinuitetu radimo  na stvaranju uslova koji će naš grad učiniti sigurnijim i boljim ,istakao je Jauz.
S obzirom da je postavljanje video nadzora u gradu dalo pozitivne rezultate , načelnik opštine je najavio da će video nadzorom uskoro biti pokrivena najfrekventnija mjesta u Međeđi , Drakseniću i Knežici.