UKINUTE REDUKCIJE VODE
Vodosnabdijevanje potrošača u Kozarskoj Dubici normalizovano je juče.
Redukcije u snabdijevanju vodom su ukinute, ali ne i obaveza prokuhavanja vode jer rezultati analize još uvijek nisu dostavljeni, upozoravaju građane iz preduzeća Vodovod.
Vodosnabdijevanje je normalizovano nakon što je na izvorištu u Međeđi, kojim gazduje HPK-a , izgrađen i u eksploataciju pušten peti bunar .
Zbog dugotrajne suše i neracionalne potrošnje vode, redukcije u snabdijevanju potrošača u Kozarskoj Dubici uvedene su 24.avgusta, ali je otežano snabdijevanje vodom bilo aktuelno i u ranijem periodu.
