USKORO POČETAK PRVE FAZE IZGRADNJE VODOVODNOG SISTEMA “KOMLENAC”
Potpisivanje ovog zapisnika je forma koju smo morali ispoštovati kako bi se počelo sa prvom fazom izgradnje vodovodnog sistema Komlenac, čija je vrijednost 4 miliona maraka, rekao je načelnik opštine Mile Zlojutro. Za Dubicu, ovaj projekat znači rješavanje višedecenijskog problema u snabdijevanju grada i prigradskih naselja vodom, precizirao je Zlojutro.
Pomoćnik ministra finansija Radmila Mihić, koja je i šef tima za upravljanje projektom “Vodovod i kanalizacija RS”, kazala je da je Kozarska Dubica druga od 23 opštine koje su uključene u ovaj projekat.
Radovi će početi sa prvim lijepim danima, u prvoj fazi radiće se uređenje izvorišta, izgradnja dva rezervoara,jednog u gradu ,a jednog u Komlencu, kao I njihovo povezivanje sa izvorištem, naveo je predstavnik firme OHL ŽS Mile Bajalica.