Velika pobjeda rukometašica „Knežopoljke“

 Rukometašice „Knežopoljke“ savladale su  RK „Bijeljina“ rezultatom 36:34  i tako obezbijedile titulu u M:tel Prvoj ligi Republike Srpske.

 U susretu odigranom u subotu, 2. maja u Sportskoj dvorani obe ekipe su pokazale veliku spremnost, a dominantnija igra u drugom poluvremenu dovela je rukometašice domaćeg tima do zaslužene pobjede.

Najefikasnija u redovima Dubičanki bila je Ena Stijović sa 9 pogodaka, dok je u ekipi RK „Bijeljina“ sa 10 golova dominirala Milica Stevanović.

M.B.