Velika pobjeda rukometašica „Knežopoljke“
Rukometašice „Knežopoljke“ savladale su RK „Bijeljina“ rezultatom 36:34 i tako obezbijedile titulu u M:tel Prvoj ligi Republike Srpske.
U susretu odigranom u subotu, 2. maja u Sportskoj dvorani obe ekipe su pokazale veliku spremnost, a dominantnija igra u drugom poluvremenu dovela je rukometašice domaćeg tima do zaslužene pobjede.
Najefikasnija u redovima Dubičanki bila je Ena Stijović sa 9 pogodaka, dok je u ekipi RK „Bijeljina“ sa 10 golova dominirala Milica Stevanović.
M.B.
