ZLATO I SREBRO ZA DUBIČKE ŠKOLE NA MOI RS U RUKOMETU
Dubičke rukometašice Mješovite srednje škole «Nikola Tesla» osvojile su prvo mjesto na takmičenju Malih olimpijskih igara Republike Srpske u rukometu koje je održano proteklog vikenda u Istočnom Sarajevu.U finalnom susretu savladale su srednjoškolke iz Doboja rezultatom 14-12, a za najbolju igračicu takmičenja proglašena je Dubičanka Minja Rajčević.
Na takmičenju su zapažene rezultate ostvarili i učenici Osnovne škole «Vuk Stefanović Karadžić». Ženska ekipa je osvojila drugo, a muška peto mjesto.
