NA STADIONU FK “KNEŽOPOLJAC” IZGRAĐENE TRIBINE

knezopoljac3Fudbalski klub Knežopoljac koji se takmiči u Područnoj ligi Prijedor juče je  u utakmici Drugog kola savladao  fudbalere Partizana iz Kostajnice rezlutatom 3:2.
Dobroj igri Knežičana zasigurno je doprinjelo i bodrenje domaćih  navijača koji su juče ispunili novozgrađene  tribine na stadionu Knežopoljca.

Zahvaljujući projektu Omladinske banke i sredstvima od 4 hiljade maraka, stadion knežičkog četvoroligaša dobio je  tribine izgrađene u tri nivoa, duge 16 metara.
U upotrebu pustili su ih načelnik opštine Nino Jauz i predsjednik fudbalskog kluba Darko Banjac, a novoizgrađeni sportski objekat osveštao je i paroh knežički Željko Jevđenić.knezopoljac1
Ovaj sportski kolektiv postoji 55 godina, te je sastavni dio sportskog života  mještana Knežice. «Sada kada imamo tribine koje mogu primiti stotinu gledalaca,  utakmice  će moći pratiti i veći broj navijača», naglasio je Banjac.
knezopoljac2Načelnik  Jauz je ovom prilikom prvom timu Knežopoljca  uručio i  11 pari kopački.