NA STADIONU FK “KNEŽOPOLJAC” IZGRAĐENE TRIBINE
Fudbalski klub Knežopoljac koji se takmiči u Područnoj ligi Prijedor juče je u utakmici Drugog kola savladao fudbalere Partizana iz Kostajnice rezlutatom 3:2.Dobroj igri Knežičana zasigurno je doprinjelo i bodrenje domaćih navijača koji su juče ispunili novozgrađene tribine na stadionu Knežopoljca.
Zahvaljujući projektu Omladinske banke i sredstvima od 4 hiljade maraka, stadion knežičkog četvoroligaša dobio je tribine izgrađene u tri nivoa, duge 16 metara.
U upotrebu pustili su ih načelnik opštine Nino Jauz i predsjednik fudbalskog kluba Darko Banjac, a novoizgrađeni sportski objekat osveštao je i paroh knežički Željko Jevđenić.

Ovaj sportski kolektiv postoji 55 godina, te je sastavni dio sportskog života mještana Knežice. «Sada kada imamo tribine koje mogu primiti stotinu gledalaca, utakmice će moći pratiti i veći broj navijača», naglasio je Banjac.
Načelnik Jauz je ovom prilikom prvom timu Knežopoljca uručio i 11 pari kopački.