“KNEŽOPOLJAC” DRUGI, “RADNIK” DESETI NA TABELI

„Knežopoljac“ je poslednji susret sezone igrao sa «Bratstvom» iz Kozarca, utakmicu JE počeo bolje od protivnika, a poveo je sa 1-0 pogotkom Željka Prčetića u 44. minutu.
Ali u drugom poluvremenu dolazi do preokreta, te gosti postižu tri pogotka i zasluženo dolaze do pobjede.
Trener ekipe iz Knežice Mile Stančić ističe da mu je žao što nisu uspjeli doći do titule šampiona  i prelaska u viši rang takmičenja, ali kaže da je ponosan na svoju ekipu, pošto su se borili do samoga kraja, i zauzeli odlično drugo mjesto.
Kao što smo već spomenuli, „Radnik“ je sa 1-3 poražen od šampiona lige.
Jedini pogodak za „Radnik“ postigao je Danijel Mandić.
„Radnik“ je još prije tri kola osigurao opstanak u 4. ligi RS, a kraj prvenstva je dočekao na 10. poziciji sa 21. bodom.