Danas potpisivanje posebnog kolektivnog ugovora za zaposlene u javnim službama

Posebni kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama Republike Srpske, kojim se uređuju prava, obaveze i odgovornosti zaposlenih u 31-oj javnoj ustanovi biće potpisan danas u Banjaluci.

Dokument će u ime Vlade potpisati ministri Radan Ostojić i Alen Šeranić, a u ime Sindikata uprave predsjednik Božo Marić i predsjednik republičkog Sindikata lokalne samouprave, uprave i javnih službi Branko Zelenović.

RTRS/ V.Š.