DRUŽENJE ČLANOVA I SIMPATIZERA SNSD-A
Potvrdio je to predsjednik Opštinskog odbora Jovica Šuman, kao i velik broj okupljenih članova i simpatizera ove stranke kod manastirskog zdanja.

Ovo je prilika da se okupimo, družimo i porazgovaramo o tome šta smo uradili u proteklih godinu dana, kazao je Šuman i naglasio da se SNSD-e zahvaljujući svom političkom potencijalu i kapacitetu vratio na političku scenu u Kozarskoj Dubici.


