“VEČE SREDNJOŠKOLACA”
«Nadamo se da će ova kulturno-umjetnička manifestacija postati tradicionalna», istakla je direktor dubičkog srednjoškolskog centra Senada Zlokapa.
Djeca pohađaju dramsku, recitatorsku, ekološku sekciju, idu na hor, folklor, etno pjevanje, igraju šah i aktivni su članovi Crvenog krsta. Veoma je bitno da su tako angažovani, a da su što manje na ulici i u kafićima,kazala je Zlokapa.
Za uspješan rad srednjoškolaca u vannastavnim aktivnostima zaslužni su njihovi profesori i to Biljana Danilović, Angelina Šolaja, Dragan Trubarac,Tanja Milošević i Miro Burazor .
