U KNEŽICI OBILJEŽEN DAN ŠKOLE “MAJKA KNEŽOPOLJKA”

 
“Organizovali smo sportska takmičenja i kulturno-umjetnički program , a uredili smo i školski hol radovima naših đaka”, kazala je Božana Vukić, direktor škole “Majka Knežopoljka”.
“U ovoj školskoj godini radilo se mnogo , realizovano je niz akcija na poboljšanju uslova rada,a zbog sve manjeg broja učenika obezbjeđenje ogrijeva je problem koji je prisutan dugi niz godina“, istakla Vukićeva.
priredba knezica 1 21 05 2015bozana vukic 21 05 2015priredba knezica 2 21 05 2015Mada nema konačnih podataka učenici su bili dobri u učenju i vladanju , a škola ima četiri kandidata za “Vukovce” i tri kandidata za učenika generacije. Zabilježen je uspjeh učenika u vannastavnim aktivnostima , te učešće đaka na brojnim takmičenjima i sportskim nadmetanjima. Njima su na današnjoj svečanosti uručena priznanja i knjige.
Publika, koju su činili nastavnici, đaci i njihovi roditelji, nastavnici iz nekih škola susjednih opština, kao i predstavnici opštinske vlasti i javnih preduzeća , imala je priliku da uživa u prigodnom kulturno-umjetničkom programu koji su pripremili talentovani učenici škole.
Ove školske godine Osnovnu školu «Majka Knežopoljka» pohađalo je 270 učenika, od kojih su 46 maturanti.