U KNEŽICI OBILJEŽEN DAN ŠKOLE “MAJKA KNEŽOPOLJKA”
“Organizovali smo sportska takmičenja i kulturno-umjetnički program , a uredili smo i školski hol radovima naših đaka”, kazala je Božana Vukić, direktor škole “Majka Knežopoljka”.
“U ovoj školskoj godini radilo se mnogo , realizovano je niz akcija na poboljšanju uslova rada,a zbog sve manjeg broja učenika obezbjeđenje ogrijeva je problem koji je prisutan dugi niz godina“, istakla Vukićeva.


Mada nema konačnih podataka učenici su bili dobri u učenju i vladanju , a škola ima četiri kandidata za “Vukovce” i tri kandidata za učenika generacije. Zabilježen je uspjeh učenika u vannastavnim aktivnostima , te učešće đaka na brojnim takmičenjima i sportskim nadmetanjima. Njima su na današnjoj svečanosti uručena priznanja i knjige.Publika, koju su činili nastavnici, đaci i njihovi roditelji, nastavnici iz nekih škola susjednih opština, kao i predstavnici opštinske vlasti i javnih preduzeća , imala je priliku da uživa u prigodnom kulturno-umjetničkom programu koji su pripremili talentovani učenici škole.
Ove školske godine Osnovnu školu «Majka Knežopoljka» pohađalo je 270 učenika, od kojih su 46 maturanti.
