U PONEDJELJAK 29.06.2015. NORVEŽANI IGRAJU ZA NATAŠU

NORVEZANI1 27 06 2015Riječ je o igračima uzrasta 1998. godište i mlađi, mladi Norvežani su došli u naš grad pod vođstvom trenera Tihomira Janjetovića, nekadašnjeg golmana dubičke ekipe, a upravo je on inicijator dolaska na pripreme u naš grad.
Pred oko 450 gledalaca odigran je odličan susret, a gosti su pokazali znatno bolju igru, što je i razumljivo, obzirom da u ekipi “Ski” igra pet kadetskih reprezentativaca Norveške, te su gosti na kraju slavili sa 26-19.
U gostujućoj ekipi najbolji su bili Lothe sa 8 i Lien sa 6 pogodaka, dok su u domaćoj ekipi najefikasniji bili Danijel Bižić sa 4, te Stefan Stančić, Mirko Dugajlić i Miloš Kos sa po 3 pogotka.
 
NORVEZANI2 27 06 2015Već u ponedjeljak 29. juna u 20 časova i 30 minuta ekipa iz Norveške će igrati drugi pripremni susret, kada će testirati svoje rukometno znanje protiv kombinovanog sastava “Kozare” sastavljenog od kadeta i seniora.
Utakmica je humanitarnog karaktera, te će se prilog za natasa vrebaccliječenje Nataše Vrebac prikupljati u holu Sportske dvorane, a ulaz je slobodan.
Iz Uprave kluba pozivaju sportske klubove, mlade rukometaše, njihove roditelje, odane navijače, prijatelje kluba i ostalo građanstvo da dođu na međunarodnu prijateljsku rukometnu utakmicu, te na taj način, zajedno sa sportskim prijateljima iz Norveške, pomognu pri liječenju djevojke iz našeg grada.