ZAVRŠENO SNIMANJE DRUGE EPIZODE SERIJE “KAD BUDE BIĆE”

kad bude biceSinoć je na lokaciji sela Pucari snimljena zadnja klapa druge, od ukupno 15 epizoda, domaće serije “Kad bude biće”, koja se u produkciji “Balkan filma” i u režiji Dubičanina Marka Misirače u Kozarskoj Dubici snimala petnaestak dana.
Snimanje serijala se radilo po tekstu tuzlanskog glumca Midhata Kušljugića, a  inicijator projekta, na preporuku pisca teksta, je produkcijska kuća  “Balkan film”, iz Kozarske Dubice  koja je svoj kvalitet ranije dokazala snimajući, između ostalog, filmove “Turneja” i  “Neprijatelj”.


“Završili smo snimanje prve dvije epizode koje ćemo montirati do septembra i zadovoljni smo onim što smo uradili. Zahvalio bih se scenaristi koji mi je povjerio svoj  scenario i glumcima koji su odigrali odlične uloge”, kazao je režiser Marko Misirača.
Glumci su uglavnom sa pozorišnih dasaka , još neafirmisani na filmu i televiziji , a glavne uloge povjerene su Adnanu Omeroviću i Ivani Perkunić.
“Drago mi je da smo napravili uspješan spoj gumaca iz Banjaluke, Tuzle i Zenice i da smo dostojni ovog projekta”, kaže Midhat Kušljugić.
Serijal “Kad bude biće”  je komedija koja govori o povratku mladih ljudi iz Njemačke, nakon što nisu uspjeli naći adekvatan posao u ovoj zemlji. Po povrtaku kreće njihova priča o egzistenciji na ovim prostorima.
Snimljene dvije epizode biće ponuđene televizijskim i producentskim kućama , kako bi se, uz njihovu finansijsku podršku na proljeće nastavilo snimanje.